تبلیغات
مزار سلطانی - سخنرانی آیت الله مدنی در رد تصوف و واکنش اعضای فرقه انحرافی در کرج

مزار سلطانی

سخنرانی های روشنگرانه حضرت آیت الله مدنی (ناشرالاسلام گنابادی) با موضوع رد تصوف از نگاه اهل بیت در کرج با استقبال عمومی مردم برگزار گردید.

به گزارش فرقه نیوز، سه روز سخنرانی آیت الله مدنی (ناشرالاسلام)  در هیئت حسن جان کرج که راس ساعت ۱۵ برگزار می گردید باعث واکنش هایی در میان اعضای فرقه انحرافی صوفیه ملاسلطانی و رسانه های وابسته به این فرقه شد.

این سخنرانی که با موضوع ” رد تصوف از نگاه اهل بیت ” در ساختمانی مقابل حسینهٔ دراویش متعلق به یوسف مردانی یکی از اعضای اصلی این فرقه برگزار می گردید گویا برای این عده که از روشنگری های این پیر مجاهد واهمه دارند گران تمام شده است.

رسانه های حامی این فرقه ضاله، هیئت حسن جان که مجری این مراسم بود را اغتشاش گر و آشوب طلب خوانده و مدعی شدند که هدف از برگزاری این مراسم اخلال در آرامش شهر کرج و اختلال در نظم عمومی است.

سایت مجذوبان ارگان رسانه ای فرقه صوفیه نیز با انتشار خبر برگزاری مراسم ضمن توهین به آیت الله مدنی از جمع آوری پوستر های این مراسم توسط نیروی انتظامی خبر داده است . حال آنکه طبق اخبار موثق تمام بنرهای اطلاع رسانی سخنرانی در سطح شهر توسط اعضای این فرقه پاره شده  که این اقدام نشان از عجز و ناتوانی  و ترس از افشاگری های ناشرالاسلام گنابادی دارد.

هر چند اعضای فریب خورده این فرقه حضرت ناشرالاسلام را قبل از شروع مراسم به مرگ تهدید کرده بودند و در مقابل پاسخ ایشان مبنی بر اینکه “برای هر اتفاقی آماده ام ” عقب نشینی کردند، اما کار به اینجا ختم نشد و در سخنرانی روز اول در حالیکه ساختمان سه طبقه مملو از جمعیت بود شخصی به نام بابک که یکی از اعضای این فرقه می باشد با حاضرین در خیابان مجاور سخنرانی درگیر شد که نیروهای خدوم ناجا که وظیفه امنیت برگزاری مراسم  را بر عهده داشتند به وظیفه قانونی خود عمل کردند.

استقبال مردمی از تالیفات حضرت ناشرالاسلام و فروش صدها جلد از کتب ایشان نیز در حالی اتفاق افتاد که عواید حاصل از آن با نظر ایشان صرف فعالیت های روشنگرانه علیه فرق انحرافی در کرج خواهد گردید.

دیدار با آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج، دیدار با آیت الله سیدمحمود مدرسی و دیدار با اعضای هیئت تحریریه نشر نیکان و تجلیل از دست اندرکاران نشر کتب روشنگرانه دینی و  ضد انحراف از دیگر برنامه های آیت الله مدنی در کرج بود.

به دنبال استقبال مردم از این سخنرانی، سایت های وابسته به دراویش در اقدامی جالب و غیر منتظره با ابراز نگرانی از اخلال در نظم عمومی در شهرستان کرج قصد جلوگیری از برگزاری این مراسم را داشتند.

نگرانی سایت ها و شبکه های وابسته به فرقه سیاسی تابنده از وضعیت به وجود آمده در شهرستان کرج در حالیست که اتاق فکر این فرقه با تحریک فقرا در فتنه 88 و صدور بیانیه برای برگزاری تجمع غیرقانونی، خود به صورت عملی سعی بر ایجاد اغتشاش و تشنج در فضای داخلی کشور داشتند./ گناباد تایمز


مطالب مرتبط: سخنرانی آیت الله مدنی در رد تصوف و واکنش اعضای فرقه انحرافی در کرج، تجلیل از شیخ محمد مدنی؛ مبارز دراویش، مردم گناباد برائت خود را از فرقه صوفیه گنابادیه اعلام کردند،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 16 دی 1393 توسط : moghaddam 1